top of page

«За Кордон»

ESTD. 2016

Веб-сайт «За Кордон» – сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет під доменним ім’ям www.zakordon.net.ua, що належить фізичній особі-підприємцю Шендеровському Михайлу Юрійовичу, що діє на підставі Виписки з Єдиного державного реєстру ЮО, ФОП та ГО.

Будь професіоналом своєї справи

Проект «За Кордон» був створений в 2016 році. Основним напрямком роботи нашої команди є агентська діяльність у сфері міжнародних пасажирських перевезень. Ми здійснюємо продаж проїзних документів на міжнародні автобусні рейси з України до Європи та навпаки. Також доступні міжрегіональні рейси по Україні. Паралельними напрямками діяльності, які супроводжують основний - супутні послуги за даним напрямком роботи.

 

Разом із цим ми ведемо та розвиваємо унікальний туристичний блог, де розповідаємо про загадкові та містичні місця нашої планети, унікальну культуру та традиції та онлайн послуги для мандрівників та туристиів.

3D ілюстрація на тему бізнес процеси. Менеджер, калюкулятор, мішень, електронна пошта, чат, графіки та діаграми.
3D ілюстрація чоловіка одягненого у діловий класичний костюкм

Досвід & Відповідальність

Більше 5 років беззаперечного лідерства на локальному ринку міжнародних автобусних перевезень, сотні задоволених клієнтів, котрі отримали свої бажані та незабутні подорожі та мандрівки максимально сповнені позитивними емоціями, - такі наші досягнення в професійному колі. Нам є чим пишатися, але ми не зупиняємося на досягнутому!

Відповідальність у роботі - наш основний орієнтир для досягнення цілей та задоволення потреб клієнта.

Гарантії & Відгуки

Ми розуміємо, що єдиним шляхом до успіху є довіра клієнтів та користувачів до компанії, тому ми робимо все для того, щоб вона була на високому рівні.

 

Думка наших клієнтів про результати нашої роботи, служить для нас основним двигуном на шляху до розвитку та вдосконалення наших професійних навичок. З вами ми стаємо краще!

3D ілюстрація на тему відгуків. Повідомлення, полець вверх, повзунок, п'ять зірок.

Реквізити

ФО-П Шендеровський Михайло Юрійович  

 код ЄДРПОУ 3355402691,  

 IBAN: UA843052990000026005005510838  

 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”,  

 тел.: +380983969680  

 e-mail: info@zakordon.net.ua

bottom of page