top of page

Компанія перевізник Xbus

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


Xbus logo

Міжнародні пасажирські перевезення Xbus це - автобусні перевезення з України до Польщі та Болгарії, а також в зворотному напрямку. Професійна компанія, яка турбується про комфорт та безпеку вашої подорожі! Вам пропонуються послуги пасажирських перевезень, які здійснюють досвідчені професіонали, надаючи сучасні, комфортабельні автобуси із wi fi, кондиціонерами, розетками та іншими важливими зручностями для вашої вдалої поїздки. Мандруйте за кордон разом із нами!


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника Xbus налічує біля 10 автобусів. В галереї представлені основні моделі транспортних засобів.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: дозволено перевезення тварин, вагою до 5 кг. Вартість перевезення дорівнює вартості дорослого квитка для пасажира зі знижкою 20%. Обов'язкова наявність переноски. Для тварини надається окреме місце біля пасажира. Перевезення тварин, вагою більше аніж 5 кг. заборонено.


Підсаджування: можливе (за попереднім уточненням).


Зручності в автобусах: кондиціонер, розетки, TV.


Перевезення дітей: для дітей будь-якого віку обов'язкове оформлення квитка з надання окремого посадкового місця. Перевезення дітей на руках - заборонено. Діють знижки за віковими групами для дітей, віком до 3 років - знижка 50%, для дітей віком від 4 до 12 років - знижка 20%.


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить одне багажне місце для валізи, вагою до 30 кг. та розміром 60*40*40 см. Додаткове багажне місце оплачується окремо - 10% від вартості квитка.


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та придбати автобусні квитки онлайн.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

Страховий поліс «Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Страховий поліс Автоцивілки ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare

Mit 0 von 5 Sternen bewertet.
Noch keine Ratings

Rating hinzufügen
bottom of page