top of page

Компанія перевізник Зесен Транс | Zesen Trans

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


Зесен Транс logo

Діяльність нашої компанії триває з 2018 року. Для Вашої подорожі пропонуємо сучасні та комфортні автобуси провідних світових виробників. Для водіїв висуваємо такі вимоги: стаж водіння - 3 роки (категорія ‘'Д'') та сертифікат на міжнародні перевезення; сертифікат про вміння надавати першу медичну допомогу; медична довідка про стан здоров’я. Кожен водій має приблизно 10 років досвіду водіння. Дотримуємось карантинних умов. Довеземо вас за будь-яких обставин.


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника Зесен Транс налічує біля 20 автобусів. В галереї представлені основні моделі транспортних засобів.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: дозволено перевезення домашніх тварин вагою до 8 кг. Без надання окремого місця, перевезення безкоштовне при цьому пасажир тримає переноску з твариною у себе на колінах або у прохідному коридорі. Обов'язкова наявність переноски. У разі, якщо для тварини потрібне окреме місце, то оплачується 100% вартості квитка.


Підсаджування: можливе (заборонене на відрізку Київ - Львів).


Зручності в автобусах: Wi-Fi, розетки, кондиціонер.


Перевезення дітей: для дітей будь-якого віку обов'язкове оформлення квитка з наданням окремого, посадкового місця. Знижки за віковими групами не діють.


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить одне багажне місце для однієї великої валізи розміром 50*40*80 см. та вагою до 30 кг. Також для ручної покладі вагою до 5 кг.


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та квитки на автобус купити онлайн.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Автоцивілка ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page