top of page

Зміни в роботі візових центрів Польщі та Чехії у зв'язку з "червоними зонами"

Оновлено: 27 лист. 2021 р.

З 30 жовтня 2021 року 15 областей України віднесли до "червоної зони". Відповідно, це створило багато змін та проблем в роботі візових центрів.

Змін у роботі Візових Центрів
Зміни в роботі візових центрів Польщі та Чехії у зв'язку з "червоними зонами"

Подивитися карту рівнів епідемічної небезпеки в Україні можна за цим посиланням. У всіх областях які потрапили до "червоної зони" всі візові центри змінили свої правила роботи та оголосили нові обмеження.


У більшості випадків українці їздять до роботи саме до Польщі та Чехії, тому розповімо про зміни саме в цих візових центрах. Почнемо з візових центрів які займаються відкриттям чеських віз. Вони з 30 жовтня 2021 року вимагають від заявників один із п'яти документів на вибір:

  1. Сертифікат про вакцинацію (2 дози)

  2. Негативний ПЛР-тест, проведений протягом останніх 72 годин

  3. Негативний експрес-тест, проведений протягом останніх 48 годин

  4. Медична довідка від лікаря про те, що вакцинація заборонена за станом здоров'я

  5. Довідка про наявність антитіл

Один із цим п'яти документів повинен у вас бути з собою обов'язково. Якщо у вас при собі його не буде, то у візовий центр вас просто не пустять.


Що стосується візових центрів які займаються відкриттям польських віз і які з 30 жовтня 2021 року потрапили до "червоної зони", то тут ситуація взагалі кардинально інша тому, що вони повністю відмовилися від особистого прийому громадян, а всі документи вини будуть приймати виключно за допомогою компанії "Нова Пошта".


Тому якщо ви були зареєстровані на подачу, не хвилюйтеся тому, що для вас все залишається в силі тільки з єдиною відмінністю в тому, що документи ви тепер будете подавати не особисто, а з відправленням через "Нову Пошту". Зробити, це вам потрібно буде за один день до назначеної вам дати подачі.


Зверніть вашу увагу на те, що у візових центрах які займаються відкриттям польських віз ситуація дуже часто змінюється. Тому яко у вас дата подачі зареєстрована наприклад через два тижні, то ви ближче до того часу самостійно перегляньте інформацію на офіційному сайті або напишіть нам в чат і ми підкажемо як вам правильно зробити.

З досвіду можемо сказати, що подача до візових центрів які займаються відкриттям польських віз так і залишиться у форматі "поштового відправлення" як мінімум до того моменту поки та область в якій знаходиться цей візовий центр не вийде із "червоної зони".


Ми розуміємо, що дуже багато людей не знають як правильно заповнити та підготувати всі ці документи до відправлення через "Нову Пошту". За це не потрібно хвилюватися тому, що для всіх наших клієнтів всі ці документи повністю підготують фахівці та заповнять їх до кінця так, що вам залишиться поставити лише свої підписи в тих місця які будуть для вас позначені. Наступним вашим кроком, потрібно буде просто взяти ці документи та відправити.

52 перегляди0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page