top of page

Нові правила використання додатку "Вдома"

Оновлено: 27 лист. 2021 р.

Змінилися правила використання додатку "Вдома" для всіх тих людей які повертаються в Україну.

Додаток "Вдома"
Нові правила використання додатку "Вдома"

Якщо раніше можна було всю цю систему дуже просто обійти, для цього люди спочатку додаток встановлювали, а потім відразу після перетину кордону його видаляли і ніяких проблем у них після цього не було, то зараз після зміни роботи додатку оголошено, що така схема працювати більше не буде. Чи буде працювати цей обманний механізм і надалі, зараз точно не відомо, потрібен деякий час щоб це зрозуміти.


Те, що зараз можна сказати точно, то це те, що в цьому ж додатку "Вдома" вже змінилися правила користування. Тобто раніше все працювало так, що якщо ви не вакциновані і повертаєтеся в Україну, то ви змушені були спочатку встановити цей додаток "Вдома", а потім увімкнути там геолокацію і робити селфі. Зараз все працює таким чином, що якщо ви повертаєтеся в Україну і ви не вакциновані, то вам всього лише потрібно встановити встановити цей додаток "Вдома" і після цього у вас буде 72 години, щоб зробити ПЛР-тест або тест на антиген, що відмінить ваш карантин.

Тобто тепер вмикати геолокацію та робити селфі вже буде не потрібно і скоріше за все схема з видаленням додатку вже не допоможе тому, що тепер дані при першому встановленні фіксуються на сервері і з цього моменту у вас починається відлік у 72 години, тому навіть, якщо ви додаток видалите, то ситуацію це не змінить і коли закінчиться ці 72 години і тесть ви не зробите, то цю інформацію передадуть поліції яка вже в свою чергу вибірково буде проводити перевірку людей які перебувають на самоізоляції.

69 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page