top of page

Польський уряд вніс зміни які стосуються абсолютно всіх українців

Карантин в Польщі тепер буде тривати не десять днів, а чотирнадцять днів. Тобто так як зараз в Україні. Виключення які були до цього - залишаються в силі. Зміни вступають в силу з 1 грудня 2021.

Польський уряд вніс зміни щодо українців які стосуються правил карантину
Польський уряд вніс зміни які стосуються абсолютно всіх українців

Щодо виключень які не підпали під зміни. Від карантину звільняються повністю вакциновані особи, студенти та всі інші люди які включені до переліку осіб які підпадають під винятки. Детально на сайті Straż Graniczna.


Наступна зміна в тому, що навіть якщо ви будете проходити карантин, все одно не раніше ніж на восьмий день зможете здати ПЛР-тест який в Польщі коштує до 400 злотих. Раніше також можна було закінчити карантин на 8 день, але здавши звичайний антиген-тест який коштував приблизно 80 злотих. З 1 грудня 2021 до уваги прийматимуться тільки ПЛР-тести які коштують набагато дорожче.


Що стосується новини про яку ми писали декілька днів тому про те, що можна не проходити карантин в Польщі якщо ви зробите тест на коронавірус, отримаєте негативний результат та на основі цього результату згенеруєте сертифікат на підставі ПЛР-тесту в додатку "Дія", то на сьогоднішній день все це актуально та працює.

Постанова Ради Міністрів Польщі від 29.11
.2021
Завантажити 2021 • 210KB


35 переглядів0 коментарів

Commenti

Valutazione 0 stelle su 5.
Non ci sono ancora valutazioni

Aggiungi una valutazione
bottom of page