top of page

Що пропонує Англія для українських заробітчан в 2022 році

Оновлено: 10 груд. 2021 р.

Пілотна програма сезонного працівника в Англію - це програма розрахована для допомоги британським фермерам в пік сезону збору врожаю і покриття дефіциту робочої сили, яка залучається з країн Східної Європи, для працівників з країн, що не входять до Європейського Союзу віком від 18 років.

Робота для українців на сільськогосподарських фермах в Англії в 2022 році
Що пропонує Англія для українських заробітчан в 2022 році

Рекрутингові Британські компанії вже оголосили про набір робітників на сезон 2022 року. Згідно наданої ними інформації - робітникам гарантують роботу в сфері сільського господарства в Великій Британії та Шотландії. Вказана мінімальна погодинна оплата праці в розмірі 8,91£ за відпрацьовану годину, ця інформація збігається з тим, що вказано на GOV.UK. Позитивним моментом є те, що з 1 квітня 2022 року британський погодинний мінімум зросте до розміру в 9,5£ за відпрацьовану годину.


Також працівникам обіцяють допомогу в оформленні візи. Щоб влаштуватися на запропоновану роботу громадянам України необхідно отримати британську візу типу TIER5 (віза сезонного працівника).


Українським заробітчанам які виявлять бажання взяти участь у даній програмі та спробувати свої сили на сільськогосподарських фермах Великої Британії та Шотландії буде надана можливість негайного виїзду або планування своєї поїздки на майбутнє.


Рекрутингові компанії також обіцяють повну підтримку кандидата під час подання заявки на отримання контракту від фермерського господарства та на протязі всього терміну перебування на роботі, а це згідно регламенту максимум 180 днів.


Кандидати з України які отримали контракти від ферм - можуть розраховувати на забезпечення житлом, зазвичай це мобільні будинки "каравани". Також гарантовану виплату заробітної платні раз на тиждень.


Детально ознайомитися з програмою та критеріями участі в ній можна тут. Також при бажанні можна подати заявку на участь.280 переглядів0 коментарів

Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
bottom of page