top of page

Вісім сигналів про те, що Росія вже вирішила вторгнутися в Україну

Американський експерт з кібербезпеки Дмитро Альперович повідомив у своєму Twitter про те, що Кремль, на жаль, прийняв рішення про вторгнення в Україну. Це відбудеться взимку.

Американський експерт з кібербезпеки Дмитро Альперович назвав вісім тривожних сигналів того чому вторгнення Росії в Україну відбудеться вже цієї зими.
Останні навчання російських та білоруських військ суттєво засмутили українських чиновників
Останніми тижнями я все більше переконуюся, що Кремль, на жаль, прийняв рішення про вторгнення в Україну цієї зими

написав цього тижня американський експерт з кібербезпеки Дмитро Альперович у своєму Twitter. Він представив вісім сигналів, на підставі яких вважає, що військовий наступ відбудеться майже напевно.


Цей прогноз заполонив соціальні мережі і не залишився поза увагою масових ЗМІ.


Сигнал №1: Нагромадження військ біля кордонів України


Ця мобілізація якісно та кількісно відрізняється від попередніх

пише Альперович, який є співзасновником неурядового аналітичного центру Silverado Policy Accelerator. Він зазначає, що 75 відсотків усіх тактичних формувань батальйонів перейшли до кордонів з Україною. За його словами, це є доказом того, що Путін не блефує. Це нагадує театральний принцип Антона Павловича Чехова. Якщо в першому розділі згадується гвинтівка, то в другому розділі з неї потрібно стріляти, інакше їй тут нічого робити.Сигнал №2: Кібератаки


З початку грудня спостерігається різке збільшення кібератак на уряд України та приватні мережі з боку Росії

сказав він.

Вони націлені саме на ті цілі, які очікувалися, щоб зібрати інформацію та підготувати поле бою перед вторгненням

Сигнал №3: Дипломатичні ультиматуми


Список вимог, оголошений Росією минулого тижня, є неприйнятним для союзників України та НАТО. Це була просто несерйозна пропозиція почати переговори

вважає він. Навіть сама Росія ніколи б не погодилася на такі ультиматуми, якби ролі помінялися.


Сигнал №4: Публікація вимог


За словами Альперовича, Росія насправді не зацікавлена ​​в тому, щоб мати справу з подальшою долею України, а лише створює «пропагандистський привід для вторгнення». Оприлюднюючи свої вимоги, Росія зараз не може піти на компроміс, не втративши обличчя, вважає він.Сигнал № 5: Відмова від багатосторонніх переговорів


Альперович нагадує заяву заступника міністра закордонних справ Росії Сергія Рябкова, який заявив, що Росія зацікавлена ​​лише у двосторонніх переговорах у напрямку Москва-Вашингтон.


Мета – або спровокувати неприйняття Сполучених Штатів (ще один привід для війни), або спровокувати розкол між Сполученими Штатами та їх союзниками в Європі. У будь-якому випадку це безпрограшний варіант

каже Альперович. Однак у середу Росія оголосила, що в січні відбудуться дві серії переговорів: одна зі Сполученими Штатами, а інша з НАТО.


Сигнал № 6: Терміновий запит


За словами Альперовича, наполягання російського уряду на негайному обговоренні пропозицій є нестандартним.

Потрібні роки, щоб дійсно обговорити питання, які висуває Росія. Очікувати швидкого вирішення проблеми нереально, і Росія це знає

сказав він.


Сигнал № 7: Перебільшена риторика


Вони більше не думають про мову дипломатії і щодня загострюють ситуацію

пише Альперович.


Сигнал № 8: Інформаційна війна


За словами Альперовича, Росія готує пропагандистський майданчик, щоб вона могла сказати, що її спровокували, і таким чином виправдати можливий наступ. Він посилається на недавню заяву міністра оборони Росії Сергія Шойгу, який заявив, що нібито американське угруповання найманців готує хімічну провокацію на Донбасі.


Навіщо йому це робити?


У другій частині статті Альперович перераховує можливі причини, чому президент Росії Володимир Путін хоче провести таку до військову операцію.


Справжні занепокоєння з приводу розширення НАТО; намагання раз і назавжди припинити дебати щодо можливого членства України (також Грузії, Білорусі чи країн Центральної Азії) у західних структурах; побоювання щодо зміни військового балансу сил між Києвом і Донбаськими сепаратистами; відновлення сфери впливу Росії в цій частині світу.За словами Альперовича, Заходу дійсно немає чим стримувати Росію, економічні санкції проти Росії, на його думку, не працюють. Крім того, Європа енергетично залежить від російського газу, тому викопне паливо навряд чи це вплине, зауважує він.


Відомий експерт з кібербезпеки, якого Politico зарахував до 50 найбільших провидців американської політики п’ять років тому, далі стверджує, що Путін керується бажанням увійти в історію як «лідер, який оживив Росію в економічному та військовому плані».


За словами Альперовича, російський президент переконаний, що не може втратити занадто багато, принаймні у військовому плані.

Він навряд чи вторгнеться в Західну Україну, але натомість може відносно легко розділити країну на дві частини вздовж Дніпра і створити постійну буферну зону між Європою і Росією і з'єднати Крим

написав він.

31 перегляд0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page