top of page

NoxWay | Нові автобусні рейси по Мексиці, США та Канаді

У мобільному додатку NoxWay, з'явилися автобусні рейси по Мексиці, США та Канаді. На даний момент, рейси доступні за популярними напрямками та великими містами Мексики, США та Канади за доступними цінами.

Автобусні рейси по Мексиці, США та Канаді

До прикладу квиток на автобусний рейс за маршрутом Оттава - Торонто, доступний за ціною 1495.05 UAH. Компанія перевізник яка здійснює даний рей - Bookaride. Автобус відправляється з пункту відправлення - Ottawa George Street, George Street 21 та прибуває до пункту прибуття - Toronto Bay Street, Bay Street 20. Загальний час у дорозі за даним маршрутом становить 4 години та 55 хвилин. Також зверніть увагу на важливу інформацію - придбані квитки на даного перевізника не підлягають поверненню.


Квитки за даними маршрутами між містами Мексики, США та Канади можна придбати у мобільному додатку NoxWay. Додаток можна завантажити у Google Play для android пристроїв. Для пристроїв на iOS додаток на даним момент не доступний та стане доступним у найближчому майбутньому. Ми обов'язково про це додатково повідомимо.


Застосунок функціонує на восьми мовах (Англійська, Українська, Польська, Чеська, Білоруська, Китайська, Румунська, Російська). Також додаток приймає 14 валют для оплати квитків. Завантажуйте, користуйтеся і рекомендуйте друзям та знайомим.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

«Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Автоцивілка ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page