top of page

Забронювати готель онлайн

Мандруйте – це легко!

Шукайте та бронюйте готелі за лічені хвилини в будь-якій точці світу. Скористайтеся ексклюзивними пропозиціями для користувачів, від нашого партнера Booking.com

Заощаджуйте на подорожах з Booking.com

Збираєтеся в подорож, відпочинок чи ділову поїздку? З Booking.com ви можете повністю спланувати свій маршрут та забронювати готель! Booking.com є однією з провідних цифрових туристичних компаній світу та постійно пропонує знижки, акції та спец-пропозиції на різні види туристичних товарів та послуг. З Booking.com легко порозумітися! Сервіс представлений 43 мовами, а служба підтримки компанії працює цілодобово і без вихідних!

Плануйте подорожі самостійно

На Booking.com ви можете вибрати саме те, що підходить для вашої подорожі! Ми подбали про те, щоб у вас був величезний вибір готелів, апартаментів, помешкань та унікальних будинків по всьому світу, більше 28 мільйонів зареєстрованих на сервісі. Застосуйте фільтри для пошуку або відсортуйте результати за критерієм, який є важливим саме для вас. Оплачуйте свої бронювання зручним для вас способом за допомогою кредитних або дебетових карток різних платіжних систем.

Якщо Вам потрібна страховка для виїзду за кордон, то ви можете придбати її онлайн за наступним посиланням.

Подорожуйте без турбот

Наша гарантія обслуговування означає, що ми завжди готові допомогти.

Оперативна служба підтримки

Як правило, ми відповідаємо на телефонні дзвінки протягом 30 секунд

Отримуйте бонуси за подорожі

Отримуйте бонуси при бронюванні та заощаджуйте на наступних поїздках!

bottom of page