top of page

Придбати «Автоцивілку» ОСЦПВ (ОСАГО) на транспортний засіб онлайн!

«Автоцивілка» ОСЦПВ (ОСАГО)

«Автоцивілка», ОСЦПВ (ОСАГО) - це обов'язковий вид страхування в Україні цивільно-правової відповідальності для наземних транспортних засобів. В народі існують також й інші назви даного виду страхування, такі як: «Автостраховка» або ГеОшка.

Укладання договорів ОСЦПВ та реалізація цих страхових полісів регулюється Законом України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». У свою чергу Кабінет Міністрів України регулює порядок укладання таких страхових полісів, розмір страхових сум та методику розрахунків. Також встановлені спеціальні умови для отримання ліцензії на даний вид страхування для страхових компаній.

Мета яку ставить перед собою ОСЦПВ - це відшкодувати шкоду для життя та здоров'я яка була заподіяна внаслідок дорожньо-транспортної пригоди та захистити майнові інтереси страхувальників, тобто осіб, які є власниками страхового полісу. Такий документ являється договором страхування. У разі відсутності страхового полісу ОСЦПВ на транспортний засіб, передбачені санкції у вигляді штрафу у розмірі 425-850 грн.

Страхові суми та ліміти відповідальності

Сума страхової виплати за заподіяну шкоду майну, складає 100 000,00 грн., а за шкоду яка була заподіяна життю та здоров'ю, сума складає 200 000,00 грн. на одного потерпілого. Згідно європротоколу (спеціалізований бланк, уніфікований в країнах ЄС), максимальний розмір страхової виплати складає - 50 000,00 грн.

Якщо підвести висновок то, оформивши такий поліс автострахування ОСЦПВ, ви убезпечуєте себе від досить значних фінансових витрат, які виникають внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка у свою чергу трапилася з вашої вини. За наявності у вас страхового полісу ОСЦПВ, матеріальну відповідальність за заподіяні збитки перед третіми особами, що є власниками транспортного засобу, замість вас понесе страхова компанія у котрої ви придбали страховий поліс даного виду. Якщо ДТП трапилося не з вашої вини, то матеріальну відповідальність понесе страхова компанія, поліс ОСЦПВ котрої придбав винуватець ДТП.

Щодо шкоди яка була завдана вашому автомобілю з вашої вини, то у такому випадку всі витрати прийдеться закривати самостійно з власної кишені. Також є варіант придбати страховий поліс КАСКО.

На які транспортні засоби розповсюджується Автоцивілка

Під обов'язкове страхування ОСЦПВ підлягають наступні транспортні засоби:

 • Легкові автомобілі

 • Вантажні автомобілі

 • Автобуси

 • Причіпи

 • Мотоцикли та моторолери

Також дуже важлива інформація, яку слід пам'ятати - це те, що даний вид страхування, можна оформляти тільки на:

 • транспортний засіб зареєстрований в Україні

 • транспортний засіб ввезено на митну територію України для тимчасової експлуатації та використання та зареєстрований в інших країнах.

Вартість страхування автомобіля в Україні

Основна кількість автомобілістів хочуть придбати страховий поліс ОСЦПВ якнайдешевше та ще й зі знижками. При цьому далеко не всі розуміють чи ставлять перед собою запитання: "З чого формується ціна страхового полісу ОСЦПВ?".

 1. Технічні характеристики транспортного засобу (Об'єм двигуна, вантажопідйомність та інше)

 2. Місце реєстрації транспортного засобу (Місто де розташований СЦ МВС через який зареєстровано автомобіль)

 3. Термін дії договору (Від 6 місяців до 1 року, а для тих хто не є резидентами або власників тимчасових транзитних номерних знаків, існує можливість оформлення на 15 днів та будь-яку кількість місяців до 1 року)

 4. Сфера використання автомобіля (Особисті або комерційні цілі, до прикладу таксі)

 5. Наявність пільг

Перед тим як купувати страховий поліс ОСЦПВ онлайн, ми рекомендуємо правильно розрахувати ціну на таку послугу у конкретному випадку. На сьогоднішній день, це можна зробити самостійно онлайн. Для цього натисніть на кнопку "Розрахувати вартість" на цій сторінці і вам відкриється онлайн калькулятор за допомогою якого можна це зробити. Другим варіантом є, довірити цю справу компетентним фахівцям у цьому.

Особи які підпадають під пільгові категорії, при оформленні страхового полісу ОСЦПВ додатково мають надати документи які підтверджують це. Пільгова знижка у розмірі 50% від вартості страхового полісу надається наступним категоріям осіб:

 • учасникам війни

 • інвалідам ІІ групи

 • потерпілим І та ІІ групи від Чорнобильської катастрофи

 • пенсіонерам

Така пільгова знижка поширюється на транспортні засоби, об'єм двигуна у яких не більше як 2500 см3. Власником автомобіля має бути особа яка відноситься до однієї із вище перерахованих категорій. Так автомобіль перебуває виключно в керуванні такої особи.

Необхідні документи для оформлення ОСЦПВ

 1. Внутрішній паспорт або водійське посвідчення

 2. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (тех. Паспорт)

 3. ІПН (Ідентифікаційний код)

Чому саме нашими послугами варто скористатися?

Можливість розрахунку вартості страхового полісу ОСЦПВ онлайн. Для цього вам потрібно вказати лише об'єм двигуна та місце реєстрації на сайті. Також  у вас є можливість вибору страхової компанії самостійно залежно від вартості чи надійності компанії.

Одразу після оформлення у вас є можливість скачати електронний страховий поліс у форматі pdf. Паперовий варіант страхового полісі ОСЦПВ можна отримати у будь-якому відділенні «Нова Пошта» по всій Україні.

Згідно Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів", всі хто керує транспортним засобом - чи то легковий або вантажний автомобіль, автобус, мотоцикл чи навіть причіп - зобов'язані мати страховий поліс ОСЦПВ, що є документом у форматі pdf (електронний поліс) або паперовий варіант на аркуші паперу формату А4.

Наш партнер у страхуванні - компанія HOTLINE.FINANCE

bottom of page