top of page

Право на повернення

«Замовник» – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, що відвідала Веб-сайт «За Кордон» та акцептувала даний Договір, має право на повернення коштів за послуги у сфері пасажирських перевезень від «Виконавця» - суб’єкту господарювання, що надає послуги у сфері пасажирських перевезень та реквізити якого зазначено у розділі 10 цього Договору. Право на повернення можливе з моменту повної оплати послуг та з дотриманням наступних умов повернення:

  • до 48 год. до від'їзду рейсу: повертається 85% від повної вартості проїзного документу

  • від 48 год. до 24 год. до від'їзду рейсу: повертається 75% від повної вартості проїзного документу

  • від 24 год. до 12 год. до від'їзду рейсу: повертається 50% від повної вартості проїзного документу

  • від 12 год. до 1 год. до від'їзду рейсу: повертається 15% від повної вартості проїзного документу

  • менше 1 год. до від'їзду рейсу: повертається 0% від повної вартості проїзного документу

Терміни повернення коштів «Виконавцем» на користь «Замовника» за послуги у сфері пасажирських перевезень, складають до 30 календарних днів з моменту формування «Заявки на повернення» та з дотриманням вище зазначених умов повернення. В усіх інших випадках, повернення коштів неможливе. 

 

У «Замовника» не існує іншого методу повернути кошти за послуги у сфері пасажирських перевезень, окрім методу формування «Заявки на повернення». Сформувати «Заявку на повернення», можна за цим посиланням.

«Виконавець» залишає за собою право змінити дані умови повернення відповідно до умов повернення компаній перевізників в окремих випадках. 

bottom of page