top of page

ТОП-3 найкращі способи для переїзду в Іспанію

Оновлено: 10 груд. 2021 р.

Люди з усього світу їдуть у цю чудову країну з різних причин. Хтось приїжджає сюди, щоб провести відпустку з сім'єю або друзями, а можливо завести нові знайомства прямо тут. Хтось бажає працевлаштуватися або вести бізнес у цій країні, а хтось бажає здобути освіту.

Три найкращі способи для переїзду в Іспанію
ТОП-3 найкращі способи для переїзду в Іспанію

Саме тому в Іспанії існують різноманітні імміграційні програми, які підходять під кожен із вище перерахованих запитів.


Студентська віза


Першим способом є отримання студентської візи, яка дозволяє легально проживати на території Іспанії, а також вільно переміщатися по території всіх країн Європейського Союзу. Цей спосіб підійде для тих, хто планує навчатися в Іспанії, а потім проживати в цій країні.


Перевагами цього способу є:

 • Право легально проживання на території Іспанії протягом усього терміну дії візи

 • Можливість подальшого продовження картки студента за умови офіційного підтвердження подальшого навчання

 • Можливість подання заяви про надання роботи за однієї умови - не більше 20 годин на тиждень

 • Оформлення посвідки на проживання з наданням права на роботу після життя в Іспанії за студентською карткою понад три роки

 • Можливість отримання права для легального проживання членів сім'ї студента на період його навчанняВид на проживання для фінансово заможних та незалежних осіб


Цей вид на проживання без права здійснення трудової діяльності - відмінна можливість щоб відчувати свободу в переміщенні, а також у необмеженому перебуванні на території Європейського Союзу та в країнах шенгенської угоди для тих хто досяг достатнього рівня добробуту у своєму житті і готовий це відкрито продемонструвати.


Для його отримання необхідно виконати основні вимоги:

 • Мати в особистій власності придбаний об'єкт житлової нерухомості або довгостроковий контракт оренди об'єкта житлової нерухомості строком не менше ніж на один рік

 • Підтвердити наявність на банківському рахунку заявника, наявність не менше ніж 28 000 євро

 • Відобразити пасивний, стабільний дохід заявника у розмірі від 2 000 євро на місяць

Мабуть це найшвидший і найпростіший спосіб отримання картки резидента Іспанії терміном на 1 рік з можливістю її пролонгації на 2 роки після закінчення попередньої резиденції та виконання ряду простих умов.


Надалі цей шлях дає можливість подати заяву на отримання посвідки на проживання з правом ведення трудової діяльності або навіть отримання постійного місця проживання, а в результаті - претендувати на громадянство Іспанії.Віза інвестора (Золота віза)


Основними перевагами отримання золотої візи інвестора є той факт, що ви зможете працювати на території Іспанії, вести бізнес, а також оформити дозвіл на проживання свого чоловіка чи дружини, своїх неповнолітніх дітей, а також повнолітніх безробітних дітей та фінансово залежних батьків.


Крім того, величезним плюсом є можливість необмеженого перебування на території Іспанії. Потрібно хоча б один раз прибути на територію країни протягом часу дії візи. Але якщо інвестор легально знаходиться на території Іспанії, то документи на отримання візи можна подавати безпосередньо тут, а не через консульство країни проживання заявника.


Підставами для отримання золотої візи можуть бути такі варіанти:

 • Першим та найбільш затребуваним варіантом є придбання нерухомості в Іспанії в кількості від одного та більше об'єктів на загальну суму 500 000 євро

 • Другий варіант – це покупка Іспанської компанії на загальну суму від 1 000 000 євро

 • Варіант номер три – фінансові вкладення до Іспанського банку на суму не менше 1 000 000 євро

 • Ну і варіант номер чотири - це купівля цінних державних паперів на суму не менше ніж 2 000 000 євро

Золота віза - це оптимальний спосіб отримання Іспанської посвідки на проживання. Більше того, ВНЖ інвестора оформляється відразу ж терміном на два роки з правом продовження на 5 років після закінчення попереднього ВНЖ та виконання низки простих умов.


Також надалі дає право подавати на отримання постійного місця проживання і претендувати на отримання громадянства Іспанії.Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page