top of page

Компанія перевізник Автогранд сервіс

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


Автогранд сервіс logo

Автогранд сервіс це - автобусні перевезення з України до Італії, а також в зворотному напрямку, безкоштовне бронювання квитків на автобусні рейси, прямі маршрути без пересадок, інформаційна підтримка диспетчера під час бронювання та у дорозі 24/7, а також можливість бронювати онлайн, оплата вартості проїзду при посадці в автобус у водія.


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника Автогранд сервіс налічує 1 автобус. В галереї представлена ця модель.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: дозволено перевезення тварин, вагою до 6-7 кг., без надання окремого місця. Перевозити потрібно на руках. Обов'язкова наявність переноски. Вартість перевезення складає 50 євро.


Підсаджування: можливе.


Зручності в автобусах: кондиціонер, розетки, туалет.


Перевезення дітей: для дітей будь-якого віку обов'язкове оформлення квитка з наданням окремого посадкового місця. Перевозити дітей на руках - заборонено. Діють знижки за віковими групами для дітей до 3 років - знижка 50%. Для дітей віком від 4 до 12 років - знижка 20%.


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить одне багажне місце для великої валізи, вагою до 30 кг. Додатковий багаж оплачується окремо - вартість складає 1,5 євро за 1 кг.


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та придбати квитки на автобус онлайн.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

Страховий поліс «Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Страховий поліс Автоцивілки ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
bottom of page