top of page

Компанія перевізник Автотранзит

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


Автотранзит logo

Автотранзит – це досвідчений та професійний представник на ринку пасажирських перевезень. Ми подолали тисячі кілометрів та здобули високий авторитет та лояльність клієнтів. Ми гарантуємо швидкі та якісні поїздки. Для нас клієнт завжди на першому місці, саме тому ми дбаємо про безпеку та комфорт. Автобуси регулярно проходять комплексні технічні перевірки.


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника Автотранзит налічує біля 30 автобусів. В галереї представлені основні моделі транспортних засобів.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: на автобусні маршрути, які відправляються з України, перевезення тварин заборонено. У всіх інших випадках дозволено перевезення тварин вагою до 5 кг. Обов'язкова наявність переноски. Вартість перевезення буде складати 50% від вартості повного квитка без окремого місця для тварини. Якщо для тварини потрібне окреме місце, то вартість перевезення буде складати 100% вартості повного квитка.


Підсаджування: неможливе.


Зручності в автобусах: кондиціонер, розетки (не біля кожного сидіння), Wi-Fi.


Перевезення дітей: дітей віком до 1 року можна перевозити на руках без окремого посадкового місця, безкоштовно. Якщо потрібне окреме місце то, необхідно оформити квиток зі знижкою відповідно до вікової групи. Знижки для вікових груп - діти до 6 років -50% та діти від 6 до 14 років -20%.


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить одне багажне місце для великої валізи (розмір та вага не вказується) та для ручної покладі (розмір та вага не вказується). Додаткове багажне місце оплачується додатково - 10% від вартості квитка.


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та придбати квитки на автобуси за кордон.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

«Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Автоцивілка ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page