top of page

Компанія перевізник KLR Bus

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


logo KLR Bus

Все життя — це мандрівка. Одноденне відрядження чи туристична подорож на кілька тижнів, поїздка до рідні чи відкриття незнайомих країн, міст, народів та звичаїв — усіх варіантів поїздок не перелічити. Але їх об'єднує одне — бажання швидкого та безпечного доїзду. Саме таку дорогу пропонує Компанія перевізник KLR Bus.


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника KLR Bus налічує біля 100 автобусів. В галереї представлені основні моделі.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: дозволено перевезення домашніх тварин вагою до 5-7 кг. (надається окреме місце біля пасажира). Обов'язкова наявність переноски, без цього не візьмуть в автобус. Обов'язкове оформлення квитка на тварину. Вартість перевезення складає мінус 20-50% від вартості повного квитка для пасажира (залежно від напрямку та країни куди прямуєте).


Підсаджування: неможливе.


Зручності: кондиціонер, розетки (не біля кожного сидіння), Wi-Fi.


Перевезення дітей: діти віком до 1,5 року дозволено перевозити на руках, без місця та безкоштовно з України до Польщі. До усіх інших країн потрібно оформляти дитячий квиток зі знижкою 50%. Аналогічно із за кордону до України оформлюється дитячий квиток (-50%) не залежно від країни відправки. Для дітей інших вікових категорій, оформлення квитків є обов'язковим. Діють знижки для різних вікових груп (дивіться при оформленні).


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить (Не більше 2 сумок, розміром: 40*60*90 см (загальна вага: Польща - 30 кг; Німеччина - 40 кг) + ручна поклажа 5 кг). Додатковий багаж узгоджується індивідуально та оплачується додатково (% від вартості квитка, з'ясовується окремо).


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та купити квиток на автобус онлайн.

 

Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.


Корисні посилання

«Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Автоцивілка ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

4 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Rated 1 out of 5 stars.

KLR-Bus надає не якісні послуги та обманює своїх клієнтів.Обіцяють раннє бронювання, знижку на нього та оплату при посадці. По факту, після бронювання квитка, через тиждень зателефонували та попросили сплатити квиток наперед, мотивуючи тим, що змінилася політика кампанії. Але спостерігаючи за їх діяльністю у соціальних мережах - про зміну політики вони ніде не згадують.

Їхала 05.01-07.01.2024 з Дрездена до Дніпра. Обіцяний гарний та комфортний автобус був лише Європою. І то, один з водіїв віз свою кохану жінку, і майже весь час крутився біля неї, а не виконував свої обов'язки. Пересадка на інший автобус, цієї ж фірми, відбувалася на автовокзалі Хмельницького. Номер автобуса у додатку не відповідає дійсності, якби не уточнила у водія, то шукала б я той автобус до ранку. Сві…

Like

Mykhailo Shenderovsky
Mykhailo Shenderovsky
Feb 14, 2023
Rated 5 out of 5 stars.

Відправляв маму цим перевізником з Івано-Франківська до Оломоуця. Залишилися задоволені. Відповідальні водії, комфортні автобуси. Автобус відправився за графіком без запізнень. Можу рекомендувати! Квитки купляли онлайн за цим посиланням. 😉

Like

Guest
Dec 23, 2022

В загальному все добре. Водії уважні і приємні. Але є недолік щодо вільної розсадки пасажирів, оскільки це не зручно виникають конфлікти під час прохання помінятись місцями коли ти їдеш не один, або сім' я з п'яти чоловік з дітками.

Like

Guest
Dec 19, 2022

Зручні чисті автобуси та дуже турботливі водії. Дякую

Like
bottom of page