top of page

Компанія перевізник Міжнародні Лінії Перевезення

Оновлено: 17 серп. 2023 р.


Міжнародні Лінії Перевезення logo

Міжнародні пасажирські перевезення від компанії Міжнародні Лінії Перевезення це - автобусні перевезення з України до Польщі, а також в зворотному напрямку, безкоштовне бронювання квитків на автобусні рейси, прямі маршрути без пересадок, інформаційна підтримка диспетчера під час бронювання та у дорозі 24/7, а також можливість бронювати онлайн, оплата вартості проїзду при посадці в автобус у водія.


Автопарк | Галерея

Автопарк перевізника Міжнародні Лінії Перевезення налічує біля 10 автобусів. В галереї представлені основні моделі транспортних засобів.


Умови та зручності

Перевезення домашніх тварин: дозволено перевозити тварин. Максимальна вага тварини не вказується. Вартість перевезення, складає 100% вартості квитка, при цьому надається окреме місце біля пасажира. Щодо наявності переноски для тварини - інформація не вказується.


Підсаджування: можливе.


Зручності в автобусах: Wi-Fi, розетки, кондиціонер.


Перевезення дітей: для дітей будь-якого віку, обов'язкове оформлення квитка з наданням окремого посадкового місця. Перевозити дітей на руках - заборонено. Діють знижки за віковими групами для дітей віком до 6 років - знижка 50%. Для дітей віком від 7 до 14 років - знижка 15%.


Багаж: у вартість повного, дорослого квитка входить одне багажне місце для однієї валізи, вагою до 30 кг. та розміром 50*50*80 см. Додаткове багажне місце оплачується окремо та складає 10% від вартості квитка.


Перевезення посилок: загальні правила та умови перевезення посилок. Залежно від перевізника - ціни та спосіб обрахування вартості перевезення посилок, може відрізнятися. Зазвичай рішення про посилки приймають водії автобусів.


Ви можете скористатися функціоналом на нашому сайті та купити квитки на автобус онлайн.


Корисні посилання

Страховий поліс «Зелена карта» на транспортний засіб онлайн!

Страховка для виїзду за кордон онлайн (з туристичною метою та з метою роботи).

Страховий поліс «Автоцивілки» ОСЦПВ (ОСАГО) онлайн за 3 хвилини!


Інформація та медіа файли надані компанією ContraBus.

Останні пости

Дивитися всі

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page